KONST / Litografier / Färglitografi 14743102
nr 1474 3102
Roger Metto
(f. 1964), Sverige
Signerad, numrerad 120/250, komposition. Färglitografi, bildmått: 25x68 cm, yttermått inklusive ram: 39x80 cm
Roger Metto, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:30:57
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)